ÜRETİM

Blue #1 Icon

KOMPLEKS PARÇA ÜRETİMİ

Kompleks parça üretimde ilk akla gelen geometrik yapı; kompresör fanlar ve türbin kanatlarıdır. Bünyemizde bulunan eş zamanlı 5 eksen CNC makineleri sayesinde hassas bir şekilde imal edebilmekteyiz.

Blue #1 Icon

ÇOKLU OPERASYON

Tornalama, frezeleme, delme, kılavuz çekme ve derin delik açma gibi birçok kesme işlemini, aynı işlemlerin birden fazla makine tarafından yapılmasının aksine, tek bir CNC makinede gerçekleştirilebiliyoruz. Bu şekilde hassas geometrik toleranslara erişebilmekteyiz.

Blue #1 Icon

FARKLI AÇI İNCE CİDAR

Karmaşık açıların en hassas şekilde işlenmesi, ince cidar kalınlıklarına sahip parçaların fikstürleme ve en dar aralıklı toleranslarla imalatının yapılması için son yenilikçi teknolojiden yaralanıyoruz.

Blue #1 Icon

TİTANYUM İŞLEME

Özel uygulamalar için titanyum projesi imalatı; işleme endüstrisindeki en büyük zorluklardan biridir. Takımların kalitesi ve doğruluğu kadar takım tutucu, iş mili, fikstürleme, iş parçası , takım yolu, soğutucu basıncı, soğutucunun hangi yönden etkileyeceği uzmanlık gerektiren noktalardır. Bu uzmanlığa sahip ASGENA Havacılık ve Savunma ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü titanyum parçayı özelleştirebilir ve üretebilir.

Blue #1 Icon

ÖZEL DİŞLİ ŞAFT ÜRETİMİ

Asgena Havacılık ve Savunma; otomotiv, motor sporları, demiryolu, havacılık, petrokimya sektörlerine çözümler sunan hassas dişli şaft üretimi yapabilmektedir. Kapsamlı çizimleri bulunmayan parçalar için tersine mühendislikten yararlanılarak özel dişli şaft geliştirmesi yoluyla prototip üretimde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.