Blue #1 Icon

İleri İşleme Teknolojisi

Asgena Havacılık ve Savunma bilgisayar kontrollü ileri işleme teknolojisi sayesinde oldukça karmaşık metal parçalarının hızlı, verimli ve hassas bir şekilde üretilmesini sağlar. Karbon alaşımlı çelik, paslanmaz çelik, titanyum, nikel alaşımlar, özel çelikler, pirinç, alüminyum, çeşitli plastikler gibi birçok malzemede hassas işlenmiş birleşenlerin imalatını gerçekleştirebilir.

Blue #1 Icon

Hassas İşleme

İşleme merkezleri her ne kadar sınırsız çözümler sunuyor olsa da bir makine ancak o makineyi kullanan operatörün tecrübesi kadar sınırlıdır.
Kanıtlanmış becerilere sahip uzman bir şekilde eğitilmiş operatör hem verimlik hem de kalite fark yaratabilmektedir.
Asgena Havacılık ve Savunma bünyesinde eğitimler düzenleyip yetiştirmekte olduğu uzman operatörler sayesinde cihazlarını en üst düzeyde kullanabilmekte ve şartnamelere en uygun şekilde kaliteli ürünler sunabilmektedir.

Blue #1 Icon

Gelişmiş Kontrol Üniteleri

Asgena Havacılık ve Savunma bünyesinde yer alan yüksek teknoloji gelişmiş kontrol üniteleri ve bu sistemler içerisine entegre edilmiş olan işleme tekniklerini aynı zamanda işleme parametrelerini en etkin şekilde kullanabilmektedir.
Kontrol ünitelerimiz sayesinde hassas işleme, kolay tekrarlanabilirlik, verimlilik, maliyet ve güvenlik alanlarında öne çıkmakta ve müşterilerimize zamanında hizmet verebilmekteyiz.

Blue #1 Icon

"Her taş bloğun içerisinde bir heykel vardır ve onu keşfetmek heykeltraşın görevidir"
Michelangelo

Mermerden bir şaheser çıkarabilmek veya titanyumdan frezeleme yapmak isterseniz temel ilke aynıdır. Bir malzeme bloğu ile başladığınızda hedef modele kadar geçen süreçte bu işteki uzmanlığınız ön plandadır. Asgena Havacılık ve Savunma cihazlarına entegre edilmiş gelişmiş kontrol üniteleri ve uzman üretim ekibi sayesinde modele doğru giden her aşamayı yüksek hassasiyet ve titizlikle gerçekleştirir.